zadzwoń
bezpłatna porada

Usługi - Biuro Rachunkowe Lublin

Fiduci Finance powstała z połączenia wiedzy, doświadczenia i pasji.

Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań w obszarze księgowości, kadr i płac. Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców rozliczających się w formie uproszczonej (książka przychodów i rozchodów) jak również do firm zobligowanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych (pełna księgowość).

Wieloletnie doświadczenie zawodowe, nabyte w polskich oddziałach firm zagranicznych, zakładach produkcyjnych i biurach rachunkowych, obsługujących podmioty z różnych branż uwrażliwiło nas na potrzeby osób prowadzących działalność gospodarczą i pozwoliło dostosować nasze usługi do zmieniających się potrzeb rynkowych.

Podejmując współpracę gwarantujemy stały dostęp do informacji o kondycji finansowej Państwa Firmy mający na celu wsparcie w podejmowaniu codziennych decyzji biznesowych. Nie ograniczają nas stereotypy: jesteśmy otwarci na ludzi, nowatorskie pomysły i technologie. Nasi księgowi posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe poparte certyfikatami Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg. Działalność biura jest ubezpieczona w zakresie odpowiedzialności cywilnej - co gwarantuje bezpieczeństwo zawartych przez nas umów

Chciałbyś założyć własną firmę? Skorzystaj z bezpłatnej porady zadzwoń bądź napisz i umów się na spotkanie.
Formularz Kontaktowy